0

Бразильський горіх - супер продукт проти раку

Бразильські горіхи швидко стають одними з найбільш затребуваних продуктів для поліпшення здоров'я і довголіття. Не багато продуктиів, здатних поліпшити вашу сексуальну активність, захистити від раку і підвищити ваш метаболізм, але бразильські горіхи можуть!

Отже, які конкретні переваги для здоров'я бразильських горіхів? Ну, давайте почнемо з самого початку - з селену проти раку. Бразильські горіхи є найпотужнішим джерелом харчування біодоступного селену. Селен є антиоксидантом, який грає багато важливих функцій в нашому організмі.

Ось короткий список переваг селену:

  • Селен допомагає функції щитовидної залози, перетворюючи неактивний T4 (гормон щитовидної залози) в активну форму T3. Здорова функція щитовидної залози = здоровий обмін речовин.
  • Антиоксидантні властивості селену покращують функцію вітамінів Е і С, які допомагають зменшити старіння шкіри.
  • Селен - потужна здорова їжа для чоловіків, тому що вона підвищує рівень тестостерону і покращує виробництво сперми і рухливість сперматозоїдів.
  • Селен важливий для жінок як захисник проти раку молочної залози. Дослідження показали, що чим більше в їжі селену, тим нижче частота раку молочної залози.
  • Селен зміцнює імунну систему для захисту від бактеріальних і вірусних інфекцій.
  • Селен дозволяє отримати здорове співвідношення холестерину, допомагаючи підвищити рівень ЛПВЩ і знизити рівень ЛПНЩ.

Одна з найбільш вражаючих переваг селену описана в п'ятирічному дослідженні, проведеному в Університеті Арізони і Корнельському університеті. Ці дані показали, що у пацієнтів, які отримували селен, було помічено зниження ймовірності раку передміхурової залози на 63%, на 58% товстої кишки або раку прямої кишки і на 46% раку легенів.

Бразильські горіхи можуть бути частиною загального плану здорового харчування, оскільки вони містять велику кількість інших основних поживних речовин. Вони є відмінним джерелом антиоксидантного вітаміну Е, який є необхідним для підтримання клітинних мембран і захисту здоров'я шкіри.

Бразильські горіхи є відмінним джерелом кількох вітамінів групи В, які варіюються в залежності від поліпшення здоров'я мозку і підвищення метаболізму. Ви також знайдете велику кількість міді, магнію, калію, кальцію і цинку в бразильських горіхах.
Багато сирих горіхів мають відмінні властивості для здоров'я, але бразильські горіхи, безумовно, знаходяться в самому верху списку.

Всього 100 г бразильських горіхів забезпечують близько 3485% рекомендованого добового споживання селену. 100 г - це велика жменька, але вам дійсно цього не потрібно! Так, бразильські горіхи і селен можуть дати велику користь для здоров'я, але спроба передозування може завдати шкоди вашій ДНК. Від двох до чотирьох горіхів в день - норма.

Що потрібно знати при покупці бразильських горіхів

Завдяки тому, що бразильські горіхи в основному являють собою білкові і здорові жири, вони дуже схильні до «прогірклості». Жири бразильського горіха - це справжня магія. Вони можуть нести як користь для організму, так і шкоду, якщо горіх не свіжий. Переконайтеся, що горіх твердий. Коли Ви його розкушуєте, то повинні відчувати маслянисту текстуру. Горіхи не повинні пахнути прілістю і не повинні гірчити! Їх слід зберігати в прохолодному сухому місці - найкраще в холодильнику!

Як їх їсти

Безумовно, бразильські горіхи потрібно вживати в сирому вигляді. Важливо розуміти, що смажені горіхи мають вже пошкоджену структуру жиру і можуть завдати шкоду вашому здоров'ю.